Auto zastępcze Lubin

Wynajmij auto zastępcze Lubin

Wypadek samochodowy lub kolizja drogowa to sytuacje, w których w wyniku znacznych uszkodzeń pojazdu bardzo wielu kierowców traci możliwość poruszania się własnym autem. Jednak wszyscy poszkodowani, których auta nie nadają się do jazdy mogą skorzystać z odpowiedniego auta zastępczego, dostępnego u nas na dogodnych i atrakcyjnych warunkach. Pod względem prawnym, zastępczy samochód przysługuje każdej osobie zmotoryzowanej, która w wyniku zdarzenia drogowego utraciła możliwość poruszania się swoim pojazdem. Może ona z niego korzystać aż do momentu zakończenia naprawy własnego pojazdu lub do momentu zakończenia likwidacji szkody. Nasza oferta skierowana jest właśnie do tych osób. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami udzielania pomocy poszkodowanym kierowcom na terenie miasta Lubina oraz jego okolic. Skorzystaj z auto zastępcze Lubin – ponieważ masz do tego prawo!

Prawa i możliwości klienta

Znaczna część towarzystw i organizacji ubezpieczeniowych powiadamianych o zaistnieniu szkody, stosunkowo często unika udzielenia kierowcom pełnej informacji na temat możliwości skorzystania z bezgotówkowego pojazdu zastępczego z OC sprawcy. Nierzadko w takich sytuacjach proponowany jest samochód, który znacząco odbiega od standardów i możliwości auta użytkowanego wcześniej przez osobę poszkodowaną. Przykładowo za rodzinne kombi klient otrzymuje małego hatchbacka. Bardzo często poszkodowany kierowca napotyka także ograniczenie czasowe najmu pojazdu, uwzględniające ściśle określony termin jego ostatecznego odbioru. Dla Klienta oznacza to konieczność wypożyczenia samochodu na czas określony, czyli tzw. technologiczny czas naprawy. Nie są w tym przypadku uwzględniane żadne potencjalne opóźnienia, wynikające na przykład ze stosunkowo trudnych do przewidzenia okoliczności. Dotyczy to chociażby ostatecznego terminu oględzin rzeczoznawcy czy braku dostępności określonych części w warsztacie, a także problemów ze zgromadzeniem pełnej dokumentacji szkody. Oferowany przez nas wariant jest jednak w stanie zapewnić poszkodowanemu całkowite zabezpieczenie jego interesów. Informujemy każdego Klienta o jego prawach i możliwościach, a przede wszystkim eliminujemy jakiekolwiek wątpliwości oraz nie komplikujemy całego procesu.

Bezgotówkowy wynajem – samochód zastępczy Lubin z OC sprawcy

Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu samochód zastępczy Lubin w stuprocentowym wynajmie bezgotówkowym. Usługa ta realizowana jest nieodpłatnie, ponieważ klient nie jest w żaden sposób zobowiązany do rozliczania się z towarzystwem ubezpieczeniowym. Formalnościami zajmuje się wyłącznie nasza firma. Nawet jeżeli nie dojdzie do rozliczenia ze strony ubezpieczyciela, my nigdy nie obciążymy klienta żadnymi kosztami najmu auta zastępczego Lubin. Oferowane przez nas auta zastępcze przekazywane są Państwu na całkowity czas naprawy – uwzględniający całkowity czas potrzebny do naprawy pojazdu. W przypadku szkody całkowitej, klient może korzystać z samochodu zastępczego aż do momentu ostatecznej wypłaty odszkodowania, a dzięki nam okres wynajmu auta zastępczego Lubin w żadnym stopniu nie skraca się. Proponowane przez nas pojazdy zastępcze należą do klasy takiej samej lub wyższej, niż w przypadku samochodu użytkowanego przez poszkodowanego. Dzięki temu nasi Klienci mogą korzystać z pojazdu o wysokim standardzie, które w żaden sposób nie obniżają komfortu ich codziennych podróży. Gwarantujemy uczciwe warunki wynajmu i dajemy gwarancję bezgotówkowego rozliczenia z ubezpieczycielem.

Kompleksowa obsługa szkód

Zastępczy samochód może zostać podstawiony i odebrany od klienta w dowolnym miejscu na terenie całego kraju, bez uwzględnienia żadnych opłat dodatkowych. Użytkowanie wynajętego pojazdu nie jest związane z żadną kaucją oraz limitem dziennym kilometrów, dzięki czemu codzienna jazda nie jest w żaden sposób ograniczona. Dodatkową zaletą jest fakt, że jesteśmy w stanie zapewnić obsługę szkód w każdym z krajowych towarzystw ubezpieczeniowych. Rozliczamy się także z zagranicznymi zakładami ubezpieczeń. Rozliczamy szkody nawet gdy są zakwalifikowane do wypłaty odszkodowania przez UFG np. jeśli sprawca wypadku nie posiada ważnego OC. Oferta naszej firmy przeznaczona jest dla właścicieli pojazdów praktycznie każdego typu oraz o dowolnych gabarytach. Dotyczy to zarówno zwykłych samochodów osobowych oraz motocykli, jak i aut ciężarowych, ciągników siodłowych, aut dostawczych, chłodni, a także pojazdów typu SUV i Crossover, oraz samochodów osobowych klasy premium.

Bezgotówkowe rozliczenie szkody za wynajem auta

Nasza firma bierze na siebie wszystkie kwestie sporne oraz formalności związane z wynajmem auta zastępczego w Lubinie i okolicach, a także bierzemy pełną odpowiedzialność za rozliczenie i gwarantujemy Państwa bezpieczeństwo finansowe! Zgodnie z Państwa życzeniem, wystawiamy certyfikat o bezgotówkowym wynajmie samochodu zastępczego i o gwarancji nie obciążania Państwa żadnymi kosztami. Auto zastępcze Lubin jest dla Państwa bezpłatne, ponieważ za wynajem zapłaci nam ubezpieczyciel sprawcy. W przypadku sytuacji nierozliczenia się z ubezpieczycielem Państwo śpicie spokojnie, ponieważ walkę o odszkodowanie bierzemy na siebie. Pomagamy również naszym klientom w zgłaszaniu oraz likwidacji szkody, biorąc na siebie całość kontaktów z Towarzystwem Ubezpieczeń. Dzięki temu Klient może uniknąć ryzyka zawarcia niekorzystnej umowy ugodowej z konsultantem na drodze telefonicznej, co mogłoby dodatkowo skomplikować kolejne umowy, a nawet doprowadzić do ich zablokowania. Naszym zadaniem jest także udzielenie pomocy w bezgotówkowym odholowaniu pojazdu bezpośrednio do miejsca zamieszkania Klienta lub wybranego warsztatu napraw.

Zadzwoń do nas i poznaj więcej szczegółów – Rev Finance – Auto zastępcze Lubin.